PDF Converter Ultimate

PDF Dönüştürme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.7 MB
  • Version 3.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma QIXINGSHI TECHNOLOGY CO.,LTD
PDF Converter Ultimate; Mac işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde Word, PowerPoint, ePub, Excel, HTML ve görüntü dosyalarınızı herhangi bir veri kaybı yaşamadan PDF dosyalarına dönüştürmenize imkan tanıyan oldukça kapsamlı bir PDF dönüştürme uygul

PDF Converter Ultimate; Mac işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde Word, PowerPoint, ePub, Excel, HTML ve görüntü dosyalarınızı herhangi bir veri kaybı yaşamadan PDF dosyalarına dönüştürmenize imkan tanıyan oldukça kapsamlı bir PDF dönüştürme uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte geliyor. Bu arayüz üzerinden popüler olarak kullanılan hemen hemen tüm ofice dosyaları ve görüntü dosyalarını PDF biçimine kolayca dönüştürebilirsiniz.

Kullanıcılarına bir kaç kolay adımla dönüştürme imkanı sunan uygulama ayrıca kapsamlı düzenleme araçları ile birlikte geliyor. Bu düzenleme araçlarına arayüz üzerinde hızlı bir şekilde ulaşabilir ve dosyalarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra toplu dönüşüm desteği ile birlikte gelen uygulama ile aynı anda birden fazla dosya için dönüşüm yapabilirsiniz. Tüm işlemleriniz tamamlandıktan sonra düya üzerinde önizleme yapabilir ve daha sonra gerekli olan düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sürükle bırak desteği ile 3 kolay adımla dönüşüm imkanı sunan PDF Converter Ultimate gelişmiş kodlama ve kod çözme teknolojisi ile dosyalarınızı hızlı bir şekilde işlemektedir.

Mac cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kapsamlı bir PDF dönüştürme uygulamasına ihtiyacınız varsa PDF Converter Ultimate uygulamasını denemenizi öneririm.

PDF Converter Ultimate indir